LIVE-RESULTS

Kopējie rezultāti visām komandām abās distancēs jeb "Melnie rezultāti". Soda punkti tika piešķirti par pilnajām kavētajām minūtēm, jo dažu labu brīdi vairākas komandas ieskrēja finišā reizē, kā rezultātā varēja veidoties dažu sekunžu kļūda laika fiksācijā.
2H distances rezultāti zemāk zem 4H distances rezultātiem.
Distance: 4 stundu
Komandas nosaukums Dalībnieki Finiša laiks Distances laiks Distancē iegūtie punkti Soda punkti Punkti kopā
413 CONDITION: Not so terrible
MO4
Raimonds Urtāns
Dmitrijs Vladimirovs
16:11:31 03:11:31 180 0 180 Skatīt rezultātu
424 Ūdenszāles
MO4
Martins Lukstaraups
Mārtiņš Deičmanis
16:12:58 03:12:58 180 0 180 Skatīt rezultātu
411 Divi Luņi
XO4
Uģis Inka
Antra Lukševica
16:22:59 03:22:59 180 0 180 Skatīt rezultātu
423 Lejasciems
XO4
Jānis Švika
Daiga Krēšliņa
16:40:27 03:40:27 180 0 180 Skatīt rezultātu
418 Galma Āpši
MIND4
Jānis Bidiņš
17:00:39 04:00:39 180 0 180 Skatīt rezultātu
429 Salaspils Zīriņi 2
XO4
Didzis Gasiņš
Kalvis Malderis
Ilze Putriņa
16:28:34 03:28:34 173 0 173 Skatīt rezultātu
434 Resnie Juri
MO4
Juris Šlesers
Juris Vaidakovs
16:55:56 03:55:56 171 0 171 Skatīt rezultātu
417 RiJa
WO4
Rita Kalnpure
Jana Lepiksone
16:40:30 03:40:30 161 0 161 Skatīt rezultātu
403 Pekauši
XO4
Jānis Eimuss
Daiga Eimusa
Klāvs Eimuss
Alvis Eimuss
16:58:38 03:58:38 154 0 154 Skatīt rezultātu
425 Dzintars matos
WO4
Kristine Kadasa
Sandra Ūdre
Gunta Brazauska
16:52:43 03:52:43 153 0 153 Skatīt rezultātu
415 Naze un Ūsiņš
XO4
Jurgis Stukuls
Zane Timma
16:28:12 03:28:12 149 0 149 Skatīt rezultātu
426 Bumbierītis
WIND4
Dace Zvīdriņa
16:59:05 03:59:05 148 0 148 Skatīt rezultātu
427 Dobuļi
FAMILY4
Artis Dobulis
Ieva Dobule
Estere Dobule
Karlīna Dobule
16:46:13 03:46:13 146 0 146 Skatīt rezultātu
409 Bon voyage
WO4
Linda Rožkalna
Nataļja Korņejeva
16:54:39 03:54:39 145 0 145 Skatīt rezultātu
432 Trusītis TI
WO4
Tatjana Ļebedeva
Ilze Buša
16:55:46 03:55:46 141 0 141 Skatīt rezultātu
428 SALASPILS ZĪRIŅI
WO4
Dace Kaļverša
Iveta Gasiņa
16:38:08 03:38:08 140 0 140 Skatīt rezultātu
431 4 Brieži
FAMILY4
Inese Breide
Raimonds Breide
Reinis Breide
Jēkabs Breide
16:56:32 03:56:32 140 0 140 Skatīt rezultātu
416 Robinsoni
XO4
Oskars Īle
Madara Jēkabsone
Gita Tillere
16:56:06 03:56:06 138 0 138 Skatīt rezultātu
414 Lapsu mednieki
XO4
Līga Neilande
Aleksandra Ivanova
Ralfs Pilainis
16:38:57 03:38:57 136 0 136 Skatīt rezultātu
404 Vējš matos
XO4
Evija Birzniece
Janis Birznieks
16:40:02 03:40:02 131 0 131 Skatīt rezultātu
405 Dream time
XO4
Dace Zbitkovska
Kārlis Paukšs
16:12:00 03:12:00 129 0 129 Skatīt rezultātu
430 Bumbierīši
XO4
Imants Tiesnieks
Ilze Zvīdriņa
16:30:20 03:30:20 122 0 122 Skatīt rezultātu
401 Kaupietis fon der Kvadrantā
XO4
Kaspars Zariņš
Dana Romanovska
16:50:19 03:50:19 121 0 121 Skatīt rezultātu
402 Sākums
WO4
Ieva Stoldere
Inga Hmeļņicka
16:56:04 03:56:04 119 0 119 Skatīt rezultātu
419 Sauleszaķīši
FAMILY4
Daiga Šlesere
Elīza Šlesere
16:52:40 03:52:40 113 0 113 Skatīt rezultātu
410 Pazudušais azimuts
WO4
Madara Pāvele
Madara Štorha
Gerda Rozīte-Pupkeviča
Estere Pupkeviča
Linda Dīzenberga
16:36:55 03:36:55 108 0 108 Skatīt rezultātu
421 Jaunie 2
FAMILY4
Rolands Grotus
Jānis Grotus
Jānis Grotus
17:00:04 04:00:04 108 0 108 Skatīt rezultātu
420 Jaunie 1
FAMILY4
Kristīne Grotus
Marta Bērziņa
Gustavs Grotus
17:00:12 04:00:12 108 0 108 Skatīt rezultātu
407 Zaķu spēks
WO4
Iveta Krieva
Daina Arāja
17:01:17 04:01:17 88 1 87 Skatīt rezultātu
422 Skujenieki
FAMILY4
Antra Skujeniece
Kārlis Skujenieks
16:23:21 03:23:21 81 0 81 Skatīt rezultātu
433 Trijatā
FAMILY4
Inese Purgaile
Māris Purgailis
Matīss Purgailis
16:00:58 03:00:58 78 0 78 Skatīt rezultātu
Distance: 2 stundu
Komandas nosaukums Dalībnieki Finiša laiks Distances laiks Distancē iegūtie punkti Soda punkti Punkti kopā
221 Ozons
MIND2
Mārtiņš Skujenieks
14:54:35 01:54:35 149 0 149 Skatīt rezultātu
213 Jautrie brāļi
MO2
Artūrs Verza
Andrejs Verza
14:58:47 01:58:47 131 0 131 Skatīt rezultātu
218 Saulkrasti Showel Racing Team
MO2
Viesturs Raipulis
Eduards Pāķis
14:54:49 01:54:49 108 0 108 Skatīt rezultātu
219 BĀRDA
MIND2
Ēriks Roze
14:57:04 01:57:04 102 0 102 Skatīt rezultātu
217 Kā gan citādi
FAMILY2
Elīna Andersone
Līva Elīza Andersone
14:55:48 01:55:48 101 0 101 Skatīt rezultātu
204 Trumuļi
FAMILY2
Einārs Masteiko
Ilona Masteiko
Emīls Masteiko
Beatrise Masteiko
14:57:02 01:57:02 97 0 97 Skatīt rezultātu
216 Man nāk miegs
XO2
Lāsma Midrijāne
Gatis Midrijānis
14:54:44 01:54:44 93 0 93 Skatīt rezultātu
211 Pirmās ielas Susuri
FAMILY2
Jānis Ģirnis
Andra Ģirne
Jēkabs Ģirnis
Kārlis Ģirnis
15:07:10 02:07:10 97 7 90 Skatīt rezultātu
214 Špociņi
FAMILY2
Lolita Kauķe
Jānis Bižāns
Klāvs Bižāns
14:46:32 01:46:32 89 0 89 Skatīt rezultātu
201 JSK Gaita
WO2
Tamāra Samuševa
Zane Adiene
14:55:22 01:55:22 83 0 83 Skatīt rezultātu
209 Ašie eži
FAMILY2
Ieva Rode
Kārlis Rode
Monta Kārkliņa
14:50:03 01:50:03 74 0 74 Skatīt rezultātu
205 Purva bridēji
FAMILY2
Baiba Nummure
Nauris Čablis
Mārtiņš Čablis
14:49:03 01:49:03 72 0 72 Skatīt rezultātu
210 Brīvie kalni
XO2
Jolanta Krūka
Jānis Stūris
14:58:55 01:58:55 68 0 68 Skatīt rezultātu
208 Spalvas Vējā
XO2
Kaspars Lemeševskis
Elīna Kviese
14:50:34 01:50:34 60 0 60 Skatīt rezultātu
220 Perfekts gadījums
WO2
Laura Lasmane
Vineta Mikitāne
15:02:59 02:02:59 62 2 60 Skatīt rezultātu
203 Ķieģeļu čupa
MO2
Olafs Teodors Bite
Mārtiņš Banka
14:55:23 01:55:23 54 0 54 Skatīt rezultātu
206 Volfi
FAMILY2
Rihards Volfs
Agnese Volfa
Ernests Volfs
14:55:44 01:55:44 40 0 40 Skatīt rezultātu