Kā mūs atrast

2023.gada 18.jūnija "Orientējies Doles salā" desmitgades rogaininga sacensību norises vieta (sacensību centrs) ir "Saulrieti", Doles sala, Salaspils novads.

Sacensību centrs atrodas aptuveni 12km no Salaspils, 14km no Ķekavas un 26 km no Rīgas pilsētu centriem.

Waze un Google navigācijās var meklēt: "Orientējies Doles salā" vai "Saulrieti, Salaspils pagasts".

GPS koordinātas Latitude: 56.87292 | Longitude: 24.20224

Nokļūšana ar privāto transportu

Ja dodaties pie mums ar savu privāto transportu, tad Jums ir jānokļūst līdz Rīgas HES (A5 autoceļš Salaspils - Babīte) un jānogriežas pa labi, ja braucat no Salaspils puses, vai pa kreisi, ja braucat no Ķekavas puses (norāde Dolesmuiža). Tālāk ir divi maršruti, pa kuriem nokļūt sacensību centrā:

  • a) Taisnākais maršruts - (aptuveni 5km no Rīgas HES) pēc nogriešanās no A5 autoceļa, brauciet aptuveni 300 metrus un, vietā, kur galvenais ceļš aiziet pa kreisi uz Daugavas Muzeju, griežat pa labi un tālāk braucat tikai pa galveno ceļu. Aptuveni pēc 2,5km ceļa cegums nomainīsies uz šķembu segumu. Pēc nedaudz vairāk kā 1 kilometra būs T veida krustojums, kur jāgriežas pa labi. Turpinat braukt pa galveno ceļu, pēc aptuveni kilometra būsiet pie sacensību centra. Stāvlaukums būs marķēts.
  • b) Nedaudz garāks maršruts (~ 7km). pēc nogriešanās no A5 braucat pa galveno ceļu, sekojot norādēm "Daugavas muzejs". Pirms paša muzeja stāvlaukuma labajā pusē būs betona afišu stabs, griežaties pa labi uz tieši pirms tā esošā šķembu seguma ceļa. Braucat pa galveno ceļu nepilnus 4 kilometrus. līdz ieraudzīsiet sacensību centru un stāvlaukumu.

Drošības labad, izmantojat navigāciju, tās mērķī ierakstot "Saulrieti, Salaspils pag". Pārliecinaties vai mērķi norāda Doles salā.

Automašīnu novietošanai būs paredzēta speciāla stāvvieta, kas atradīsies blakus sacensību centra teritorijai. Norīkotie palīgi parādīs Jums kur novietot savu spēkratu. Velo un moto transportu būs iespēja novietot sacensību centrā norādītajā vietā.

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu

Nav tas īsti praktiskākais veids, jo autobusa pietura no sacensību centra atrodas nepilnu 4 kilometru attālumā. Savā ziņā, 40 minūšu pastaiga varētu būt laba iesildīšanās, un sacensību centrā nokļūsiet pirms 11:0 (atkarībā no iešanas ātruma).

Uz Doles salu no Salaspils ir iespējams nokļūt ar maršruta autobusu no Salaspils (pietura "Salaspils skola" pretī kultūras namam "Enerģētiķis") plkst. 9:45. Nākamais reiss ir tikai 14.45, līdz ar to nav vēlams nokavēt rīta reisu. (Šim gadījumam var gan izmantot aptuveni divas stundas pastaigai līdz sacensību centram ;)). Jābrauc ir līdz galapunktam "Daugavas Muzejs". Pēc tam ir jāiet ar kājām uz priekšu pa šķemboto ceļu nedaudz vairāk kā 3,5km, turoties tikai un vienīgi pa galveno ceļu.

Uz Salaspili autobuss no "Daugavas Muzeja" pieturvietas kursēs plkst. 15:00 un 19:00.

Autobusa biļetes cena 0,65 EUR (vienam virzienam).